REPREZENTANT VANZARI - DISTRIBUTIE ZONA EST

DACRIS IMPEX SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Esti pasionat de vanzari? Ai putere de convingere, esti ambitios si iti place provocarea depasirii targetului? Te asteptam in echipa noastra.
Trimite un cv pentru REPREZENTANT VANZARI TRADITIONAL TRADE (distributie/FMCG) – cu locatie in Braila sau Galati

Pentru a avea success in acest rol trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii:
  • Abilitati demonstrate de negociere si relationare interpersonala;
  • Tenacitate, initiativa si dorinta de castig pe masura realizarilor;
  • Capacitate de organizare si disciplina in urmarirea si atingerea obiectivelor;
  • Orientare catre client;
  • Experienta in vanzari pe canalul de distributie / FMCG (distributie, librarii) – reprezinta un avantaj;
  • Clienti activi in zona alocata (Braila,Galati,Focsani,Calarasi,Constanta,Ialomita si Tulcea);
  • Istoric de realizare si depasire target de vanzari la joburile anterioare;
  • Cunostinte despre piata de birotica si papetarie - reprezinta un avantaj;
  • Permis auto categoria B (disponibilitatea de a folosi masina proprie constituie un avantaj);
  • Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet);
  • Studii superioare

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
  • Realizarea obiectivelor din vanzari lunare si anuale prin administrarea zonei arondate (Braila,Galati,Focsani,Calarasi,Constanta,Ialomita si Tulcea);
  • Identificarea oportunitatilor de dezvoltare;
  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei.

Pentru a-ti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim:
  • Un pachet motivant, format din parte fixa si parte variabila, direct proportionala cu rezultatele obtinute;
  • Smartphone / laptop;
  • Masina (se poate folosi si masina proprie, cu decontarea cheltuielilor);
  • Pachet de servicii medicale;
  • Abonament la Bookster;
  • Instruire/ formare profesionala;
  • Suportul intregii echipe.

Descrierea companiei

www.dacris.net
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos