de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 21 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Reprezentant vanzari directe Deva / Hunedoara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studiile tehnice constituie avantaj.
Foarte bune abilitati de vanzare si comunicare.
Experienta in vanzari minim 1 an.
Cunostinte PC (Mc Office).
Permis conducere categoria B, minim 1 an.

Descrierea jobului

Atingerea obiectivelor de vanzare.
Prospectarea zonei si dezvoltarea numarului de clienti.
Prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei.
Oferirea de consultanta clientilor.
Intocmirea ofertelor si incheierea de contracte, respectand politica de vanzare.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Pachet salarial motivant (salariu fix + comision).
Autoturism, laptop si telefon de serviciu.
Sansa unei cariere de succes intr-o companie nationala.

QFORT inseamna confort, calitate, caldura si soliditate. QFORT este o promisiune de valoare pe care o sustinem cu argumente sigure si concrete. QFORT este marca inregistrata a companiei Casa Noastra.

Casa Noastra este o companie 100% romaneasca, producator national de ferestre si usi termoizolante, infiintata in anul 1995. Prin reputatia echipei de specialisti si calitatea lucrarilor am devenit o companie de referinta in mediul economic din Romania.

Suntem o echipa dinamică și profesionistă formată din mai mult de 1000 oameni, o cifra de afaceri intr-o continua crestere si investitii in ultimii ani de cca. 30 milioane euro, prin care compania opereaza cea mai mare capacitate de productie de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei.

Credem in oameni, in puterea lor de a invata si a progresa. Suntem o echipa care intelege ce inseamna grija pentru client si servim interesele acestuia.

Daca vrei sa ne cunosti mai bine poti vizita site-ul nostru www.qfort.ro si daca te-am convins sa te alaturi echipei QFORT trimite-ne CV-ul tau pe adresa de email recrutare@casanoastra.ro

Expirat
Reprezentant vanzari directe Deva / Hunedoara  -  CASA NOASTRA SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles