Publicat 01 Mar 2021 | Reactualizat 29 Mar 2021 | Expiră 01 Apr 2021

REPREZENTANT VANZARI DIRECTE BUSINESS TELEKOM & TELESALES

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :
Persoane dinamice, dornice sa urmeze o cariera in vanzari si pregatita sa lucreze cu pasiune.

Concret :

  • Experienta de minim 1 an in sfera vanzarilor si relatiilor cu clientii este un avantaj;
  • Dorinta de a urma o cariera de succes in vanzari;
  • Atitudine pozitiva ;
  • Organizat, perseverant si motivat in realizarea obiectivelor;
  • Abilitati foarte bune de ascultare, comunicare verbala si scrisa, negociere, vanzare si orientare catre client;
  • Capacitate de a lucra individual, dar și în echipă;
  • Utilizeaza cu usurinta computerul si a aplicatiilor specifice pozitiei, de la MS Office la aplicatii de tip CRM / gestionare de client;

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine?

  • Prospectarea pietii si identificarea oportunitatii de vanzare catre persoane juridice din judetul alocat;
  • Promoveaza si vinde proactiv serviciile Telekom Romania la fiecare client , conform obiectivelor communicate .
  • Identifica corect si gaseste cele mai bune solutii pentru client, ofera raspunsuri profesioniste, se implica activ si rezolva problemele semnalate de clienti.
  • Vizite la clientii din portofoliu si abordari directe;
  • Atingi si depasesti obiectivele de vanzari;
  • Sa oferi consultanta si suport pentru fiecare client in parte;
  • Sa creezi si sa dezvolti portofoliul de clienti business;

Ce oferim (BENEFICII) :
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Crestere salariala in functie de performanta;
  • Salariu atractiv ;
  • Tichete de masa;
  • Tichete cadou;
  • Autoturism de serviciu in scopul deplasarilor la clienti;
  • Laptop;
  • Telefon;
  • Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei;
  • Cadouri si surprize;
  • Team building in locatii relaxante;
  • Program de training si suport constant pe parcursul activitatii;
  • Si nu in ultimul rand : Seriozitate.

Descrierea companiei

4U Telecommunication este partener TELEKOM din anul 2013.

Prioritatile noastre :

  • Ne pasa de angajatii nosti din toate punctele de vedere.
  • Obiectivul nostru principal este sa avem o echipa unita care sa-si realizeze obiectivele.
  • Suntem interesati de dezvoltarea profesionala si personala a angajatilor nosti.
  • Echilibrul este important, avem program normal de lucru, cu pauza de masă inclusă. Lucrăm de luni până vineri (niciodată în weekend-uri și nici de sărbătorile legale).
  • Echipa este una stabilă, unită, dinamică, unde se îmbină plăcut responsabilitățile & presiunea cu vorbe bune & glume .

Expirat
REPREZENTANT VANZARI DIRECTE BUSINESS TELEKOM & TELESALES  -  S.C. 4U TELECOMMUNICATION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles