de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 09 Aug 2006

Reprezentant Vanzari DIGI TV, Zona COVASNA-HARGHITA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
• Experienta de cel putin 1 an de zile in vanzari (Telecom sau FMCG);
• Cunostinte foarte bune de limba maghiara prezinta avantaj;
• Foarte bune abilitati de comunicare ;
• Foarte bune abilitati de prezentare si negociere;
• Atitudine proactiva ;
• Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point);
• Cunostinte bune de limba engleza;
• Adaptabil la un program flexibil;
• Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:

• Implementarea strategiei de vanzari DIGI in regiunea aferenta;
• Realizarea unui necesar de echipamente in functie de cereri si previziuni;
• Mentinerea legaturii cu dealerii autorizati in vederea realizarii incheierii de contracte in numele companiei;
• Mentinerea legaturii cu instalatorii autorizati in vederea realizarea montajelor echipamentelor distribuite;
• Atragerea si monitorizarea dealerilor si instalatorilor autorizati;
• Centralizarea raportarilor din regiune si evaluarea activitatii dealerilor si instalatorilor;
• Diverse raportari catre conducerea companiei;
• Promovarea imaginii companiei printr-o atitudine pozitiva, proactiva si orientata catre client.

Descrierea companiei

Descrierea firmei:
RCS & RDS este o companie romanesca rezultata in urma fuziunii in august 2005 intre Romania Cable Systems si Romania Data Systems. Compania este cel mai important furnizor de servicii integrate de comunicatii avand peste 90 de puncte de lucru in Romania, Ungaria si Slovacia.
Peste 1.000.000 de clienti beneficiaza de serviciile de televiziune prin cablu si satelit, iar peste 150.000 de companii folosesc serviciile de internet, transmisii de date si telefonie fixa oferite de RCS&RDS.

Expirat
Reprezentant Vanzari DIGI TV, Zona COVASNA-HARGHITA  -  RCS&RDS - Brasov

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles