Reprezentant Vanzari Cosmetice zona Sud

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 3000 - 8000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta relevanta in domeniul vanzarii, in special pe segmentul produselor cosmetice si de machiaj. Sa ii faca placere sa lucreze cu produse cosmetice de calitate
- Fire comunicativa, pozitiva
- Seriozitate si stabilitate profesionala
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune
- Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor
- Disponibilitate la program prelungit, deplasari in interes de serviciu
- Buna cunoastere a zonei si a pietei

Descrierea jobului

Descrierea postului :
-Dezvoltarea distributiei in magazinele specializate a gamei de make-up Flormar, recent intrata in portofoliul companiei
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti existenti din zona
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei
- Dezvoltarea bazei actuale de clienti
- Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
- Administrarea si incasarea soldurilor clientilor alocati.

Oferim:
- Salarizare motivanta si consistenta, automobil de serviciu, telefon, tableta, etc.
- Bonusuri si extra-bonusuri
- Premii
- Training ,Team building
- Mediu de lucru placut si stabil
- Posibilitate de promovare

Atentie! Doar candidatii care respecta cerintele postului vor fi contactati pentru interviu!

SC Valentino Distribution SRL, unic importator in Romania al produselor Flormar, Pielor, Bioblas, Casalfe, Wibo, Claraline, Omay, Lara, si distribuitor Intesa-Malizia, Kallos, Gerocossen si altele.
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos