Reprezentant Vanzari Constanta

ORTOPEDICA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

PROFILUL CANDIDATULUI IDEAL
  • abilități operare pachet Microsoft Office
  • orientare spre rezultate
  • atitudine și profesionalism conferite de ambiție, dedicare, seriozitate, abilități de relaționare
  • capacitatea de a munci în echipă
  • respectarea deadeline-urilor

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI
  • promovarea companiei si a produselor in magazin, dar si in teritoriu
  • dezvoltarea si intretinerea relatiei cu clientii
  • intocmirea rapoartelor periodice si transmiterea lor

CE OFERIM?
  • pachet salarial competitiv
  • bonusuri în funcție de perfomanță
  • traininguri

Fondata in anul 2001, S.C. ORTOPEDICA SRL este un principal producator si furnizor de dispozitive medicale pe piata romaneasca. Cresterea si puterea numelui ORTOPEDICA se bazeaza pe un scop foarte simplu: acela de a oferi oamenilor mai multa mobilitate si independenta - un scop posibil astazi datorita tehnologiei utilizate de specialistii nostri.

Publicat 20 sept. 2021 Expiră 20 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos