Publicat 18 Apr 2017 | Reactualizat 16 Mai 2017 | Expiră 20 Mai 2017

Reprezentant Vanzari Colorama

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Inclinare si pasiune pentru vanzare
  • Abilitati excelente de comunicare si vanzare
  • Orientare si dedicare catre client si rezultat
  • Cunostinte avansate MS Office si Engleza ( nivel mediu)
  • Proactivitate
  • Persuasiune si ambitie

Descrierea jobului

  • Vanzarea produselor si serviciilor pentru divizia Colorama (www.colorama.ro), copy - center si editura din cadrul ROXER GRUP SA (www.roxer.ro)
  • Responsabilitatea mentinerii si dezvoltarea portofoliului de clienti, fiind mereu informat cu noutatile in domeniu
  • Prospectarea pietei in vederea de noi clienti
  • Promovarea directa a produselor si serviciilor Colorama
  • Calitate in vanzarea produselor si serviciilor Colorama
  • Identificarea oportunitatii de business si dezvoltarea noilor relatii comerciale
  • Recomandarea produselor avand la baza nevoile si interesele clientilor
  • Contactarea periodica a clientilor din portofoliu si noi pentru prezentarea produselor

Beneficii:
Oferim salariu fix + comision din vanzari, tichete de masa, telefon, laptop si masina de serviciu, abonament la clinica de sanatate privata

Colorama este o divizie Roxer Grup SA, cunoscuta in piata vanzarilor prin Premium Partener Xerox Romania.
Divizia Colorama a fost infiintata in anul 1999, fiind primul centru din Transilvania de managment total al documentelor.
Colorama - ofera clientilor sai servicii profesioniste la inalte standarde de calitate, in orice tiraje si in cele mai scurte termene de executie, datorita experientei acumulate si a tehnologiei de varf utilizata.

Expirat
Reprezentant Vanzari Colorama  -  Roxer Grup SA