Reprezentant vanzari Cluj Napoca

J.S. Hamilton Romania S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

1. Studii superioare.

2. Minimum 2 ani de experienta în vânzari.

3. Minim 1 an de experiență în domeniul industriei alimentare reprezinta un avantaj;

4. Abilități de comunicare, negociere, relatii interpersonale si organizare;

5. Are gandire logica, structurata, spontaneitate, atitudine pozitiva;

6. Automotivare;

7. Engleză la nivel de comunicare (scris si vorbit);

8. Cunoștințe Microsoft Office;

9. Permis de conducere categoria B;

10. Are disponibilitate pentru munca de teren si deplasari in alte judete.

Descrierea jobului

Promoveaza brand-ul Hamilton si portofoliul de analize fizico-chimice si microbiologice, oferite de laboratoarele J.S. Hamilton Romania.

Dezvolta portofoliul de clienti si gestioneaza relatia cu clientii in zona arondata;

Identifica nevoile clientilor si construieste relatii productive pe termen lung;

Menține și extinde baza de date de clienti pe zona alocata;

Previzioneaza vanzarile lunare, dezvolta modele si strategii de vanzare și evalueza eficacitatea acestora;

Monitorizeaza permanent rezultatele financiare pe baza planificarilor si a bugetelor anuale;

Indeplineste sarcini de tip administrativ ca de exemplu completarea rapoartelor de cheltuieli, programarea întâlnirilor si planificarea delegatiilor;

Oferim salariu motivant.

J.S. Hamilton este unul dintre furnizorii de top de servicii de analiză, cu mai mult de 70 de ani de experiență.

Laboratoarele noastre sunt situate în Europa Centrală și de Est.

Oferim un spectru larg de analize chimice și microbiologice pentru diferite industrii: alimentara, cosmetica, farmaceutica, chimica și multe alte domenii ale industriei .

Misiunea noastra este de a oferi servicii de cea mai inalta calitate care să contribuie la succesul clientilor nostri.

www.hamiltonlab.ro .
Publicat 22 Sept. 2022 Reactualizat 20 Oct. 2022 Expiră 22 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.