Reprezentant vanzari ciorapi, dresuri si lenjerie

Lucy Dan Com SRL Roman 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

* Studii medii sau superioare
* Experienta auto
* Experienta in vanzari
* Seriozitate
* Flexibilitate
* Dinamism

Descrierea jobului

- cresterea numarului de clienti
- cresterea numarului de articole promovate
- atingerea targetului de vanzari
- promovarea brandurilor

Societatea noastra are ca obiect de activitate, productia si comercializarea produselor textile (dresuri, ciorapi si lenjerie).
Avem o vechime de 30 ani de activitate si promovam brandurile proprii LADY, MARY GOLD,BELLA LUCIA,SIBIU.LUCY.
www.lucydan.ro
Publicat 7 Oct. 2022 Reactualizat 4 Nov. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.