Reprezentant vanzari business Orange Romania Communication

S.C. 4U TELECOMMUNICATION SRL 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cunostinte/Aptitudini:
  • In primul rand sa isi doreasca sa faca bani ! ( vanzarile aduc bani multi !!! );
  • Atitudine pozitiva ;
  • Este motivat, perseverent, organizat in realizarea obiectivelor;
  • Capacitate de a lucra individual, dar și în echipă;
  • O buna intelegere a solicitarilor venite de la clienti si companie ;
  • Buna comunicare verbala si scrisa;
  • Utilizeaza cu usurinta computerul si aplicatiile telefonului mobil ;
  • Si nu in ultimul rand sa fie optimist.

Descrierea jobului

Ce facem noi :
  • Oferim / vindem solutii business de telecomunicatii fixe si mobile tuturor clientilor existenti si potentiali;
  • Gestionam portofoliul de clienti alocat si identificam noi clienti;
  • Cunoastem, promovam si vindem proactiv serviciile Orange clientilor noi si din portofoliu ;
  • Identificam corect si gasim cele mai bune solutii pentru client. Oferim raspunsuri profesioniste si rezolvam problemele semnalate de clienti;
  • Urmarim stadiul solicitarilor inregistrate si contactam cilentul, atunci cand este cazul, pentru a-i oferi informatiile necesare pentru finalizarea acestora;
  • Respectam procedurile interne de lucru.
Ce oferim :
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix + tichete de masă + decontarea abonamentului de transport;
  • Program in intervalul 08:30 – 17:00, de luni pana vineri ;
  • Pauza de masa si cafea ( inclus in intervalul de mai sus) ;
  • Liber in sarbatorile legale;
  • Comision din vanzari;
  • Bonusuri lunare in functie de performanță;
  • Laptop si telefon mobil;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
  • Transparenta si corectitudine;

4U Telecommunication este partener important pe zona de EST al ORANGE ROMANIA COMMUNICATION SRL .

  • Obiectivul nostru principal este sa avem o echipa unita care sa realizeze performanta in cariera;
  • Suntem interesati de dezvoltarea profesionala si personala a angajatilor nosti;
  • Ne pasa de angajatii nosti. Cu totii avem nevoi si probleme personale pentru care gasim solutii ;
  • Echilibrul este important, avem program normal de lucru, cu pauza de masă inclusă;
  • Lucrăm de luni până vineri (niciodată în weekend-uri și nici de sărbătorile legale);
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.