REPREZENTANT VANZARI BACAU

WURTH ROMANIA - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- dinamic, entuziast, cu dorinta de munca si promovare;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte tehnice minime;
- experienta minima in domeniul vanzarilor;
- posesor carnet de conducere categ. B.

Descrierea jobului

Se acorda un pachet salarial atractiv si motivant, in acord cu performanta (salariu fix, tichete masa, comision din vanzari, bonusuri pentru clienti activi si cifra de afacere, prime);
- promovare in urma performantelor profesionale obtinute;
- cursuri de initiere si perfectionare;
- auto, abonament telefon, IPAD.

Grupul WURTH este lider mondial in domeniul tehnicilor de asamblare, a fost infiintat in anul 1945 si cuprinde peste 200 de firme in peste 80 de tari.
WURTH ROMANIA face parte din Concernul german WURTH si a fost infiintata in anul 1998. Obiectul de activitate este comercializarea in ROMANIA a produselor Concernului (organe de asamblare, scule manuale electrice, pneumatice, produse chimice pentru montaj si etansare).
Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022