de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Reactualizat 16 Feb 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Reprezentant Vanzari BACAU, IASI, BOTOSANI, Piatra NEAMT, DEVA

8 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Wurth Romania angajeaza!

Reprezentanti Vanzari
Care sa aiba:
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte tehnice de ordin general;
- o experienta minima anterioara (in vanzari sau in domeniul tehnic) constituie un avantaj.
Si sa fie
- sociabili, activi, ambitiosi, deschisi catre nou;
- loiali, organizati, seriosi;
- care sa isi doreasca un job stabil;
- orientati catre clienti si nevoile acestora;
- care isi doresc sa aiba performante, sa se dezvolte permanent si sa se autodepaseasca.

Descrierea jobului

Noi va oferim:
- Pachet salarial motivant format din salariu fix, comisioane si bonusuri;
- Programe continue de training;
- Posibilitati de promovare;
- Pachet complet de mijloace de lucru.
Si veti raspunde de:
- Dezvoltarea portofoliului prin cautarea permanenta de noi clienti;
- Prospectarea pietei, identificarea potentialilor clienti;
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- Prezentarea si promovarea produselor;
- Consilierea tehnica a clientilor;
- Preluarea comenzilor, organizarea livrarii produselor si incasarea sumelor aferente.

Compania noastra se afla intr-o continua dezvoltare si are ca obiect de activitate comercializarea unei game vaste de produse profesionale, printre care:
- organe de asamblare si fixare;
- scule de mana electrice si pneumatice, scule pentru prelucrarea metalului si lemnului;
- instrumente de masura si control;
- accesorii pentru mobilier;
- produse chimice;
- echipament de protectia muncii;
- componente pentru instalatii electrice, etc.
Pentru informatii si detalii suplimentare vizitati www.wuerth.ro, gasiti catalogul de produse online.

Pasiunea noastra pentru calitate inspira clientii nostri in alegerea celor mai bune solutii, iar un client multumit inseamna un Reprezentant fericit!

Expirat
Reprezentant Vanzari BACAU, IASI, BOTOSANI, Piatra NEAMT, DEVA  -  Wurth Romania SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles