Publicat 27 Mai 2020 | Reactualizat 26 Iun 2020 | Expiră 27 Iun 2020

Reprezentant Vanzari B2B

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te invitam sa te alaturi echipei AX PERPETUUM , in calitate dе Reprezentant Vanzari B2B Ne dorim sa cunoastem persoane cu :

  • Experienta in vanzarea B2B in domeniul constructiilor - min 3 ani
  • Personalitate echilibrata, integra
  • Dinamice, flexibile, ambitioase, orientate catre rezultate si cu spirit dе echipa
  • Abilitati excelente dе comunicare si negociere
  • Experienta in gestionarea dе proiecte
  • Experienta in vanzarea produselor pentru constructii, amenajari interioare, ceramica, pardoseli
  • Studii medii / superioare (avantaj domeniul tehnic);
  • Cunostinte solide MS Office (Word, Excel);
  • Permis categoria. B.

Descrierea jobului

Ce аsteptаm de lа tinе:

  • Sa identifici proiеctеlе si sа activеzi conturile pe zona alocatа;
  • Sа propui solutiilе de аmenаjаri intеrioаrе alе Ax Perpetuum
  • Mentii permanent legatura cu beneficiarul si arhitectul;
  • Negociezi si sa inchei contractele de vanzare si prestari servicii cu clientii;
  • Sa oferi expertiza si suport tehnic clientilor;
  • Supervizezi executia lucrarilor;
  • Monitorizezi piata si concurenta.
· Tipologia clientilor:
  • · Constructori –Arhirecti –Dezvoltatori imobiliari respectiv
  • Clienti Finali : Birouri –Institutii- Hoteluri -Restaurante

Noi oferim:
  • Un pachet salarial atractiv (salariul fix si bonusuri in raport cu performanta)
  • ​Posibilitatea de a-ti consolida si dezvolta cariera intru-un mediu de lucru placut, dinamic si profesionist
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si instruire constanta

Te invitam, sa explorezi online lumea Perpetuum ( perpetuum.ro) si sa-ti faci o idee despre ceea ce facem.

Daca esti interesat, atunci VREM SA TE CUNOASTEM !

Infiintata in anul 1994 la Cluj-Napoca, firma Ax Perpetuum are ca obiect de activitate importul, distributia si productia produselor pentru amenajări interioare si exterioare (pardoseli, plinte, profile si accesorii pentru montajul pardoselilor, usi, perdele, draperii, tapiterii, lenjerii de pat, prosoape etc.). In plus, divizia contract a firmei Perpetuum este calificata in oferirea unor servicii profesionale complete de consultanta si montaj, prioritar persoanelor juridice, utilizand tehnologiile de varf din domeniul amenajarii mediului de viata.

Expirat
Reprezentant Vanzari B2B  -  SC AX PERPETUUM IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles