Publicat 14 Mar 2019 | Reactualizat 13 Apr 2019 | Expiră 14 Apr 2019

Reprezentant vanzari B2B zona Argeș

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent studii superioare sau medii (preferabil tehnice).
Experienta in vanzari constituie un avantaj.
Cunostinte de Excel, calcul tehnic si calcul financiar.
Spirit organizatoric cu abilitati de negociere si comunicare.
Persoana responsabila, serioasa si cu spirit de echipa.
Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Indeplinarea planului de vanzari si a celorlalte activitati implicate: prospectarea pietei, negocierea si monitorizarea contractelor.
Salariu si bonusuri motivante. Autoturism, telefon si bonuri de masa. Traininguri de vanzari.
Mediu de lucru placut intr-o echipa de vanzari tanara, dinamica si unita.

MCA este o companie infintata in anul 1997, unul dintre principalii furnizori de usi de garaj din Romania si leaderul productiei autohtone.
Oferta MCA diversificata (usi industriale, echipamente de incarcare/descarcare, usi metalice si antifoc, rulouri pentru ferestre, plase impotriva insectelor, automatizari porti) este indreptata catre firme de constructii, investitori in parcuri rezidentiale sau industriale, firme producatoare de tamplarie, distribuitori sau persoane particulare.
In cei peste zece ani de ativitate am imbunatatit continuu calitatea serviciilor si produselor oferite clientilor nostri si promitem sa facem acest lucru si in viitor.

Expirat
Reprezentant vanzari B2B zona Argeș  -  Mca

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles