Publicat 08 Iul 2019 | Reactualizat 05 Aug 2019 | Expiră 08 Aug 2019

Reprezentant vanzari B2B Timisoara

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunostinte medii in domeniul tehnologiei si telecomunicatiilor.
  • Bune abilitati de comunicare directa, telefonica si in scris.
  • Ambitie, dorinta de autodepasire, orientare catre rezultate.
  • Seriozitate, responsabilitate, integritate.
  • Orientare catre client si capacitatea de a mentine o relatie de business pe termen lung.
  • Atitudine pozitiva si orientata catre gasirea de solutii adaptate cerintelor clientului.
  • Nivel de studii: cel putin studii medii - diploma bacalaureat.
  • Permis de conducere: categoria B, cu experienta reala de cel putin 2 ani.

Descrierea jobului

OBIECTIV:

  • Obiectivul jobului este vanzarea produselor si serviciilor Orange catre clientii din regiunea alocata. O mare parte din activitate se desfasoara la sediul firmei iar restul activitatii presupune deplasare la clienti din Timisoara si zona de vest a tarii.
RESPONSABILITATI:
  • Identificarea nevoilor clientilor si a oportunitatilor de vanzare.
  • Oferirea de solutii adaptate nevoilor clientilor.
  • Negocierea si semnarea contractelor.
  • Urmarirea implementarii solutiilor agreate.
  • Pastrarea unei relatii bune pe termen lung, up & cross selling.
  • Raportarea activitatii prin completarea corecta a bazei de date interne.
BENEFICII:
  • Job intr-o echipa profesionista formata din oameni pozitivi, inteligenti si prietenosi.
  • Contract de munca in conformitate cu legislatia, cu un program fix de 8 ore pe zi: luni - vineri 8:30 - 17:00, cu pauza de masa 30 min, si cu weekend-urile si sarbatorile legale libere.
  • Salariul stimuleaza performanta si are o componenta fixa si una variabila, in functie de vanzari. Salariul este platit integral in contul de card al angajatului, fara intarzieri, plati partiale sau “aranjamente” ce nu respecta legislatia muncii.

Onecall Telecom este partener autorizat Orange Romania pentru vanzari directe de servicii de telefonie mobila catre persoane juridice.
Echipa de vanzari a Onecall Telecom e formata din profesionisti tineri, dinamici si prietenosi, care stiu sa construiasca un parteneriat corect si durabil cu clientii lor. Strategia pe termen mediu a companie include o crestere accelerata a echipei de vanzari in urmatorii 3 ani. Cei care ni se alatura acum vor avea oportunitatea de a-si dezvolta cariera odata cu compania si de a promova in posturi cu o responsabilitate superioara care vor aparea odata cu cresterea echipei.
Echipa de management a Onecall Telecom are o experienta de peste 10 ani in telecom si in vanzari si este centrata pe client si pe dezvoltarea profesionala a angajatilor.

Expirat
Reprezentant vanzari B2B Timisoara  -  ONECALL TELECOM

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles