Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 28 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

Reprezentant Vanzari B2B - punct de lucru Busteni

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica, pasionata de domeniul vanzarilor directe?
Vrei sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si negociere?
Vorbesti limba engleza la nivel mediu si folosesti frecvent aplicatiile Microsoft (Word, Excel)?
Interactionezi cu usurinta cu ceilalti si iti place sa dezvolti noi relatii de business?
Iti plac provocarile si esti motivat de atingerea obiectivelor de vanzari?

Daca ai raspuns afirmativ intrebarilor de mai sus asteptam cu nerabdare aplicatia ta!
In cazul in care ai experienta pe un rol similar ne-ai impresionat deja!

Descrierea jobului

Ce vei face in echipa noastra?

• Identifici si contactezi clientii B2B pentru le oferi cele mai bune solutii de telecomunicatii (internet, telefonie, TV);
• Negociezi fata in fata cu clientul si semnezi contractele de vanzare;
• Dezvolti si mentii relatiile cu clientii B2B prin interactiuni directe;
• Esti la curent cu evolutia pietei de telecomunicatii si urmaresti actiunile competitiei pentru a asigura eficienta ofertei UPC.

Ce oferim?

• Lucru intr-o echipa de profesionisti energici si perseverenti;
• Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;
• Program de munca flexibil;
• Comision din vanzari, bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal.

UPC România este una dintre cele mai mari companii de comunicaţii prin cablu din ţara noastră, oferind servicii de televiziune prin cablu şi prin satelit, internet de mare viteză şi telefonie fixă digitală. Reţelele UPC România deservesc, în acest moment, peste 1 milion de clienţi, în aproximativ 300 de localități. Premierele UPC pe piața din Romania includ lansarea televiziunii digitale, a tehnologiilor HD, DVR, 3D, dar și a internetului de mare viteză, Fiber Power 500 Mbps. Serviciile UPC au devenit în 2014 disponibile şi în afara casei, prin lansarile UPC Wi-Free şi Horizon Go.

www.upc.ro

Expirat
Reprezentant Vanzari B2B - punct de lucru Busteni  -  UPC Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles