Publicat 15 Mar 2019 | Reactualizat 12 Apr 2019 | Expiră 15 Apr 2019

REPREZENTANT VANZARI B2B BRASOV, SIBIU, CRAIOVA, IASI

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca iti place sa vinzi, esti o persoana ambitioasa si motivata de rezultate, vrei sa faci parte dintr-o echipa frumoasa si o companie cu traditie pe piata romaneasca, trimite-ne un CV pentru REPREZENTANT VANZARI B2B intr-una dintre locatiile: BRASOV, SIBIU, CRAIOVA si IASI.

Pentru a avea success in acest rol trebuie sa indeplinesti urmatoarele criterii:

  • Foarte bune abilitati de negociere si relationare interpersonala;
  • Flexibilitate, tenacitate, spirit intreprinzator;
  • Orientare catre client;
  • Experienta in vanzari pe canalul B2B (vanzari catre client final companii) in zona alocata (Brasov, Sibiu sau Iasi) ;
  • Portofoliu de clienti activi (B2B) in zona alocata (Brasov, Sibiu sau Iasi) – reprezinta un avantaj;
  • Permis auto categoria B (disponibilitatea de a folosi masina proprie constituie un avantaj);
  • Cunostinte bune de operare PC (Word, Excel, Internet);
  • Studii superioare

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
  • Realizarea obiectivelor din vanzari lunare si anuale prin administrarea zonei arondate;
  • Identificarea oportunitatilor de dezvoltare;
  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;

OFERTA
Pentru a-ti desfasura activitatea la cote maxime, iti oferim:
  • Un pachet motivant format din parte fixa si parte variabila direct proportionala cu rezultatele obtinute;
  • Masina (daca nu exista masina proprie) si decontarea tuturor cheltuielilor aferente;
  • Smartphone;
  • Pachet de beneficii medicale;
  • Instruire/formare profesionala;
  • Suportul intregii echipe.

Descrierea companiei

www.dacris.net

Expirat
REPREZENTANT VANZARI B2B BRASOV, SIBIU, CRAIOVA, IASI  -  DACRIS IMPEX

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles