de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Reprezentant Vanzari Automatizari Industriale B2B (pe teren)

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Un profesionist ca agent vanzari, cu bune cunostinte tehnice, entuziat, activ si perseverent;
Experienta comerciala in vanzari minimum 2 ani in domeniul automatizarilor;
Experienta in vanzari de echipamente pentru automatizari industriale in domeniu:
- senzori si traductoari ( presiune, nivel, debit, senzori de proximitate, lumini industriale, senzori de masurare, etc ), limitatori, aparatura de panou ( indicatoare, regulatoare, interfete industriale etc ).

Reprezinta un avantaj cunoasterea pietei: principalii clienti, producatori, competitori.
Bune cunostinte de limba engleza;
Permis de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

TPH Comercial angajeaza Reprezentant Vanzari Automatizari Industriale pentru orasele Brasov.

- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti in judetele din zona alocata si judetele limitrofe;
- Identificarea de noi oportunitati si promovarea produselor din gama TPH Comercial in judetele din zona alocata, prin vizite zilnice la sediul companiilor;
- Realizarea targetului stabilit pentru zona alocata;
- Acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Planificarea activitatilor, raportari zilnice, saptamanale si lunare despre activitatea depusa;
- Activitatea va consta in vizitarea clientilor si potentialilor clienti, intocmirea de oferte si urmarirea ofertelor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Loc de munca stabil;
Pachet salarial atractiv: salariu fix + comision din vanzari+alte beneficii;
Instruire profesionala in tara si in strainatate.

TPH Comercial este o companie infiintata in anul 2006 in Brasov, avand ca obiect principal de activitate importul si distributia de materiale si echipamente industriale.TPH Comercial reprezinta firme de renume in domeniul automatizarilor industriale: Di-soric, Baumer, Comepi, Wachendorff, Motrona, Led2work, Clippard, Vessel.
Asiguram o gama variata de produse industriale. Gama de produse ofertia de TPH Comercial este in conformitate cu standardele romanesti si europene, respecta reglementarile tehnice in vigoare, certificate de calitate si garantie.

Expirat
Reprezentant Vanzari Automatizari Industriale B2B (pe teren)  -  TPH Comercial SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles