Publicat 06 Dec 2017 | Reactualizat 05 Ian 2018 | Expiră 06 Ian 2018

Reprezentant vanzari articole de incaltaminte si accesorii

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate;
Cunostinte operare PC: pachet Microsoft Office;
Experienta in vanzari de minim 3 ani (experienta in domeniul vanzarii produselor de incaltaminte reprezinta avantaj);
Persoana comunicativa, proactiva, perseverenta si cu spirit de echipa;
Disponibilitate pentru deplasari;
Permis conducere cat B.

Descrierea jobului

Atingerea targetelor de vanzari pentru zona alocata;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii existenti;
Elaborarea, prezentarea si sustinerea ofertelor de colaborare la partenerii potentiali;
Negocierea si finalizarea procesului de vanzare, conform termenilor agreati cu clientii;
Monitorizarea si transmiterea catre firma a activitatii concurentei;
Realizarea activitatii de merchandising pentru zona alocata;
Monitorizarea respectarii conditiilor de plata de catre clienti;
Realizarea periodica a rapoartelor de vanzari solicitate.

Beneficii:
Pachet compus din: salariu fix, comision, tichete de masa, masina de serviciu, abonament medical.

Compania Otter a fost infiintata in anul 1997 si are ca obiect de activitate comercializarea produselor de incaltaminte, marochinarie si accesorii. Pentru ca fiecare om este unic si fiecare are stilul sau inconfundabil, Otter a reunit in reteaua sa de magazine marci cu renume international distincte ca stil si imagine: Otter, Tezyo, Salamander, Clarks, Aldo etc. In momentul de fata reteaua de magazine este formata din 64 de magazine localizate in cele mai mari orase ale tarii.

Expirat
Reprezentant vanzari articole de incaltaminte si accesorii  -  S.C. OTTER-DISTRIBUTION S.R.L.