Reprezentant Vanzari Aparatura Medicala

Hellimed SRL - 4 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- minimum doi ani experienta in vanzari. Cunostinte in domeniul medical: cardiologie, ati & BO sunt un plus.
- carnet auto cat. B.
- nivel de conversatie limba engleza foarte bun.
- capacitatea de a lucra in echipa.
- cunostinte despre piata se considera un plus.

Descrierea jobului

Obiectivele principale:
- atingerea targetului
- marirea cotei de piata
- plan de marketing si vanzari pentru top 10 clienti in zona alocata

Responsabilitati:
- promovarea produselor comercializate de firma Hellimed respectand strategia firmei
- reprezinta organizatia in relatia cu clientii:
- contactarea si vizitarea zilnica a clientilor
- promovarea imaginii firmei HELLIMED in piata
- asimilarea produselor si promovarea lor conform planului de marketing
- efectuarea de oferte, negocierea de preturi, termeni de livrare
- responsabilitatea vanzarilor de pe zona alocata
- responsabilitatea vanzarilor lunare, trimestriale
- monitorizarea competitiei
- respectarea politicii firmei si a regulilor de conformitate
- prezentarea saptamanala a raportului de vanzari catre Mangerul de Vanzari

Firma de import si distributie aparatura medicala. Compania Hellimed activeaza de peste 25 de ani in piata din Romania.
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos