Publicat 08 Ian 2019 | Reactualizat 05 Feb 2019 | Expiră 08 Feb 2019

Reprezentant VANZARI APARATURA DE LABORATOR - zona BUCURESTI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare in domeniul tehnic: profil chimie, biochimie, biologie, fizica, inginerie
-Cunoscator limba engleza
-Permis de conducere categoria B
-Spirit dinamic, sociabil, dornic de afirmare
-Abilitati de comunicare
-Experienta anterioara in domeniul vanzare aparatura si consumabile de laborator

Descrierea jobului

- contactare clienti, comercializare aparatura de laborator
- job-ul presupune disponibilitate deplasari in Bucuresti, Ilfov
- se ofera salariu fix + comision, autoturism, telefon mobil, etc

Firma Nitech comercializeaza aparatura de laborator, mobilier de laborator, accesorii si consumabile.
Nitech ofera echipamente pentru dotarea urmatoarelor tipuri principale de laboratoare:
- laborator chimic
- laborator fizico chimic
- laborator de ape
- laborator de mediu
- laborator microbiologic
- laborator pentru controlul materiilor prime
- laborator interfazic sau de productie
- laborator de metrologie

Expirat
Reprezentant VANZARI APARATURA DE LABORATOR - zona BUCURESTI  -  NITECH

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles