Publicat 05 Ian 2017 | Reactualizat 02 Feb 2017 | Expiră 06 Feb 2017

REPREZENTANT VANZARI Aparatura de laborator - zona Iasi

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare, domeniu tehnic: student ani terminali/absolvent/masterand/doctorand, sef de lucrari/cercetator/asistent cercetare - profil chimie, biochimie, biologie, fizica, inginerie

Cunoscator limba engleza

Permis de conducere categoria B

Spirit dinamic, sociabil, dornic de afirmare

Descrierea jobului

Contactare clienti, comercializare aparatura de laborator
Job-ul presupune disponibilitate deplasari in zona zona Moldovei (judetele Suceava, Botosani, Bacau, Iasi, Neamt, Vaslui)
Se ofera salariu fix + comision, autoturism, telefon mobil, etc

Firma Nitech comercializeaza aparatura de laborator, mobilier de laborator, accesorii si consumabile.

Nitech ofera echipamente pentru dotarea urmatoarelor tipuri principale de laboratoare:

- laborator chimic

- laborator fizico chimic

- laborator de ape

- laborator de mediu

- laborator microbiologic

- laborator pentru controlul materiilor prime

- laborator interfazic sau de productie

- laborator de metrologie

Expirat
REPREZENTANT VANZARI Aparatura de laborator - zona Iasi  -  NITECH