Publicat 05 Ian 2017 | Reactualizat 02 Feb 2017 | Expiră 06 Feb 2017

Reprezentant VANZARI APARATURA DE LABORATOR - zona BUCURESTI

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare, domeniu tehnic:
student ani terminali/absolvent/masterand/doctorand, sef de lucrari/cercetator/asistent cercetare - profil chimie, biochimie, biologie, fizica, inginerie
Cunoscator limba engleza
Permis de conducere categoria B
Spirit dinamic, sociabil, dornic de afirmare

Descrierea jobului

- contactare clienti, comercializare aparatura de laborator
- job-ul presupune disponibilitate deplasari
- se ofera salariu fix + comision, autoturism, telefon mobil, etc

Firma Nitech comercializeaza aparatura de laborator, mobilier de laborator, accesorii si consumabile.
Nitech ofera echipamente pentru dotarea urmatoarelor tipuri principale de laboratoare:
- laborator chimic
- laborator fizico chimic
- laborator de ape
- laborator de mediu
- laborator microbiologic
- laborator pentru controlul materiilor prime
- laborator interfazic sau de productie
- laborator de metrologie

Expirat
Reprezentant VANZARI APARATURA DE LABORATOR - zona BUCURESTI  -  NITECH