de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Reprezentant vanzari anvelope, uleiuri, acumulatori auto

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
- studii medii;
- experienta in vanzari de teren (experienta in vanzarea de anvelope reprezinta un avantaj);
- abilitati de comunicare, negociere si organizare;
- ambitie, implicare, daruire, perseverenta;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate de deplasare;

Descrierea jobului

Responsabilitati si beneficii:
- contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare;
- vanzarea produselor companiei catre revanzatori si clienti finali;
- incasarea facturilor emise la termenele stabilite;
- realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta;

Beneficii Oferite
- colaborare cu o echipa profesionista;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;
- masina si telefon de serviciu;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare. In cei 23 ani de existenta, politica firmei a fost orientata catre identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor sai printr-un proces continuu de largire a gamelor de produse oferite, la un raport pret/calitate cat mai competitiv.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 6 puncte de lucru din Piatra Neamt, Iasi, Constanta, Bucuresti, Timisoara si Cluj.

Expirat
Reprezentant vanzari anvelope, uleiuri, acumulatori auto  -  Dinamic 92 Distribution SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles