Publicat 08 Ian 2021 | Reactualizat 05 Feb 2021 | Expiră 08 Feb 2021

REPREZENTANT VANZARI ANVELOPE SI ULEIURI PENTRU CAMIOANE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii medii sau superioare finalizate, de preferinta in domeniul tehnic;
  • Foarte bune abilitati de relationare si comunicare, cu dorinta puternica de reusita si dezvoltare profesionala;
  • Gandire si atitudine pozitiva;
  • Experienta in vanzari directe min. 2 ani (avantaj experienta in domeniul comercializarii pieselor de schimb auto/uleiuri/anvelope);
  • Abilitati dezvoltate de operare PC, PACHET MS Office;
  • Abilitati organizatorice, de comunicare, vanzare si perfectionare continua;
  • Responsabilitate, amabilitate, onestitate si perseverenta;
  • Permis de conducere categoria B, fara incidente rutiere.

Descrierea jobului

  • Activitati de promovare si vanzare pentru produsele din gama comercializata de companie ( anvelope, ulei, piese de schimb);
  • Consultanta de specialitate si suport pentru clientii existenti, actiuni pentru extinderea portofoliului de produse achizitionate de clienti,;
  • Mentinerea unui nivel de satisfactie optim privind serviciile oferite de companie, prospectarea si identificarea de clienti noi si cresterea volumului de vanzari;
  • Aplicarea politicii de vanzari si urmarirea respectarii conditiilor comerciale privind termenele de plata, instrumentele de plata, conditiile de livrare, in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative aferente postului.

BENEFICII:
  • Oportunitati de invatare si dezvoltare.
  • Masina, telefon, instruire,consultanta, campanii
  • Oferim pachet salarial atractiv : salariu fix si comision in functie de realizari si implicare.

PRO LAND OIL este o companie romaneasca ce comercializeaza si distribuie o gama variata de produse.. In plus compania asigura pachete integrate de servicii de consultanta ante si post vanzare pentru toate produsele din portofoliu.

Ne ocupam cu distributie carburant, piese de schimb, amvelope si uleiuri.

Oferim solutii complete pentru clienti din diverse domenii de activitatea ( agricultura, transport, logistica).
Site web: https://www.prolandoil.ro

Expirat
REPREZENTANT VANZARI ANVELOPE SI ULEIURI PENTRU CAMIOANE  -  PRO LAND OIL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles