Publicat 18 Mar 2019 | Expiră 18 Apr 2019

Reprezentant Vanzari ( Agent vanzari )

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :
Este foarte important ca viitorul nostru coleg sa fie o persoana pozitiva, activa, cu abilitati de comunicare si negociere.

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Prospectarea zonei repartizate si dezvoltarea bazei de clienti;
Vizitarea si mentinerea legaturii permanente cu clientii din zona alocata;
Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
Preluarea si transmiterea comenzilor de la clienti, derularea acestora, inclusiv incasarile la termenul stabilit;
Alte responsabilitati delegate de superiorul ierarhic.

Cerinte:
Experienta minim 3 ani in vanzari;
Comunicativ;
Spirit de echipa;
Dornic de performanta;
Aspect prezentabil.

Se asigura:
Salariu fix + bonus atractiv în functie de rezultate (comision);
Masina si telefon de firma;
Posibilitate de avansare;
Atmosfera de lucru foarte placuta, intr-o echipă vesela şi colegiala.

SC Barbarossa SRL este unic importator si distribuitor de bauturi racoritoare,apa plata si fursecuri cu proprie retea de distributie in Bucuresti.

Reprezentam branduri din Turcia, Thailanda, Germania,Franta si Bulgaria.

Expirat
Reprezentant Vanzari ( Agent vanzari )  -  SC BARBAROSSA RETAIL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles