Publicat 11 Mar 2019 | Reactualizat 08 Apr 2019 | Expiră 11 Apr 2019

REPREZENTANT VANZARI / AGENT VANZARI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostintele despre utilajele agricole constituie avantaj.
- Dorinta de munca si afirmare trebuie sa fie la nivel maxim!!!
- Permis de conducere cat. B.

Descrierea jobului

OFERIM:

  • Pachet salarial foarte atractiv!!!
  • Salariu fix+comision vanzari!!!
  • Masina de serviciu;
  • Laptop;
  • Telefon;
  • Parc cu utilaje in jud. Neamt.

Suntem o companie înființată în anul 2008 cu sediul în Piatra Neamț. Avem parteneriate foarte bune de colaborare cu principalii producători din România, Italia, Spania și Polonia. Activăm în domeniul tractoarelor și utilajelor agricole oferind fermierilor din zona de N-E a României tehnică agricolă diversă, acoperind toate tipurile de exploatații agricole.Experienta din 2008.

Expirat
REPREZENTANT VANZARI / AGENT VANZARI  -  SC LUMIRI SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles