Reprezentant Vanzari / Agent de vanzari / Consultant vanzari

Candidatul Ideal

Vrei să faci parte dintr-o echipă de profesionisti, focalizată pe creștere și inovatie?
Dorești să crești în abilitățile intraprenoriale și să câștigi pe măsura implicării și a rezultatelor obținute?
Nu ai experiență dar ești foarte motivat să inveți și să te dezvolți?

Lifeart® oferă două poziții în Divizia Rentals (Închirieri)!

Apreciem următoarele abilități și competențe:
  • Esti orientat către obiective și rezultate.
  • Dovedești asertivitate, capacitate de a construi încredere și ai putere de influențare în relațiile cu clienții.
  • Cu inițiativa către clienți și piețe noi, determinare și spirit competitiv în ciuda provocărilor.
  • Esti proactiv și anticipezi nevoile clienților potențiali și actuali găsind cele mai bune soluții.
  • Ai capacitatea de analiză a propriilor rezultate și cauți eficientizarea constantă.
  • Deții permis cat. B și ai disponibilitate pentru deplasări în interes profesional.

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Vei seta și evalua lunar obiective măsurabile de vânzare B2B și fidelizare clienți:
  • Vei căuta clienți noi și vei negocia, oferta și factura produsele și serviciile companiei;
  • Vei menține relația cu clienții actuali și vei oferi suport tehnic și comercial clienților;
  • Project Management – vei conduce procesul de implementare și evaluare a serviciului.
  • Vei construi modalități de a crește nivelul de satisfacție al clienților;
  • Dezvoltare personală și profesională continuă – îți vei seta obiective de creștere și dezvoltare personală și vei avea un plan de atingere a acestora.
Ce îți oferim?
  • Oricine vrea să fie parte dintr-o Poveste de succes!
  • Vei fi implicat într-o companie inovativă, în continuă creștere pe piață!
  • Un salariu fix și comision gradual, în acord cu atingerea targetelor setate lunar.
  • Un climat dinamic, provocări constante și posibilitatea de a crește și parteneria direct cu owner-ii.
  • Team Player – vei fi implicat și vei face parte dintr-o echipă dinamică, unită, unde vei fi un plus valoros!
  • Bonuri de masă, Bonus de loialitate, bonus pentru idei, training și dezvoltare.
  • Autoturism de serviciu (categoria B)

Descrierea companiei

MISIUNE

Oferim românilor soluții și servicii de tratare a aerului și control al umidității la cel mai înalt standard.

VIZIUNE

Vrem să fim sursa cea mai competentă prin care românii să beneficieze de un aer curat, sănătos și proaspăt la ei acasă și la locul de muncă.

VALORI

Integritate – suntem corecți, sinceri, avem un comportament etic și suntem deschiși. Suntem de încredere și inspirăm încredere.

Excelență – încercăm mereu să depășim așteptările și să performăm pentru clienții noștri.

Unitate – echipa se bazează pe comunicare, toleranță și ajutor, într-un mediu plăcut și pozitiv, dar motivator și axat pe dezvoltare.

Responsabilitate socială – promovăm îmbunătățirea calității vieții și protejarea mediului și conștientizăm oamenii de importanța acestora.

Impact pozitiv – dorim să oferim nu doar simple servicii, ci adevărate experiențe care să aibă un impact pozitiv în viețile clienților noștri

Publicat 24 iun. 2022 Reactualizat 7 iul. 2022 Expiră 6 aug. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos