de ani Fără Frică...

Publicat 21 Nov 2019 | Reactualizat 12 Dec 2019 | Expiră 21 Dec 2019

Reprezentant Vanzari AG

1 post

Candidatul ideal

Ne marim echipa! Cautam o persoana pasionata de utilaje agricole care sa ne reprezinte in judetul Arges.

Cerinte:
- Experienta in vanzari (de preferat vanzare utilaje agricole);
- Studii medii/superioare;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Limba engleza, nivel mediu;
- Intelegerea notiunilor tehnice, specifice utilajelor agricole;
- Bun organizator, spirit de echipa, orientat catre client si necesitatile acestuia;
- Capacitate de asimilare a cunostintelor tehnice aferente utilajelor agricole din portofoliu;
- Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Contactarea si ofertarea clientilor din zona alocata;
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Realizarea, transmiterea si urmarirea ofertelor de vanzari conform discutiiilor purtate cu clientii;
- Urmarirea si finalizarea procesului de vanzare;
- Realizarea raporatelor de vanzari periodice.

Oferta:
- Pachet salarial compus din parte fixa si comision din vanzari;
- Laptop, telefon, tablet, masina de serviciu;
- Bonuri de masa;
- Traininguri in tara si strainatate.

PROINVEST este o companie cu capital integral romanesc care isi are originile la inceputul anilor ’90. Fie ca vorbim despre achizitionarea de utilaje agricole, piese de schimb sau activitati de service, prin intermediul specialistilor, PROINVEST satisface necesitatile clientilor prin oferirea de solutii customizate, perfect adaptate fiecarei situatii in parte.

Prin legatura sa directa cu nume consacrate pe piata internationala a utilajelor agricole, PROINVEST a devenit o ancora de credibilitate care isi doreste sa dezvolte in continuare parteneriate stabile si de durata, oferind solutii inteligente pentru:

- achizitionarea de utilaje agricole performante noi si second hand;

- gama completa de piese de schimb pentru orice tip de utilaj achizitionat;

- consultanta de specialitate atat pentru achizitionarea de utilaje, piese de schimb, cat si pentru obtinerea resurselor financiare necesare;

- servicii de livrare rapida a pieselor de schimb pentru zona acoperita;

- servicii de servisare (diagnosticare si remediere) profesioniste prin intermediul echipelor de specialisti permanent instruiti.

Reprezentant Vanzari AG  -  SC PROINVEST SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles