Publicat 16 Ian 2016 | Expiră 17 Feb 2016

REPREZENTANT VANZARI ADEZIVI INDUSTRIALI PT. CARTOTECNICA, LEGATORIE, CASERARE, AMBALAJE

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Capacitate de organizare si eficientizare a muncii in functie de prioritati
- Responsabil,punctual
- Disponibilitate pentru program prelungit
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare, negociere si organizare
- Seriozitate, spirit de echipa, initiativa
- permis de conducere cat.B

Descrierea jobului

Dorim sa deschidem un depozit intr-unul din orasele Bucuresti, CLUJ sau TIMISOARA pentru a crea o retea de distributie in zona de S-V a Romaniei de aceea cautam o persoana cu experienta in domeniu sau un posibil partener.

Reprezentant vanzari in domeniul adezivilor industriali pt.ambalaje de hartie/carton, caserare,brosare,legatorie,industria de morarit,zahar,case maker.
- Cunoaşterea posibililor clienti constituie un avantaj
- Reprezinta compania in relatia cu clientii
- Promoveaza produsele companiei
- Mediu de lucru motivant, tânăr, orientat spre realizări
- Masina si telefon serviciu
- Pachetul salarial se stabileste in urma interviului.

Firma Tehno Trends srl este unic importator in Romania a mai multor Brand-uri de top din domeniul adezivilor industriali si in domeniul prelucrarii lemnului ca materiale de finisaj,adezivi, araceti....... ,cu o retea de distributie in N-E Romaniei, distribuitori zonali si clienti in toata tara .

Brand-urile comercializate : KEMICHAL, GIANCOL, VAL SPRAY BERGAMO, COLORIFICIO PAULIN....

GIANCOL spa este un producator de renume cu experienta de 50 de ani in domeniul adezivilor industrilai:
- araceti pe baza de acetat de polivilina, pe baza de amido-dextrina (masini de lipit );
- araceti pe baza sintetica in dispersie si hot melt pentru lipirile de interior si a cartilor simple ( saci de mari dimensiuni );
- araceti pe baza sintetica e naturale pt.lipirea partilor de jos,longitudinale si thermowelding ( sacose si saci de cumparaturi );
- araceti pt. legatorie pe baza apoasa pentru carton,hartie, pt. coperti( carti )
- araceti pe baza sintetica in dispersie dar si hot melt pt. masini cudiverese viteze distributie diferite ( case maker )

Expirat
REPREZENTANT VANZARI ADEZIVI INDUSTRIALI PT. CARTOTECNICA, LEGATORIE, CASERARE, AMBALAJE  -  TEHNO TRENDS SRL