Publicat 04 Ian 2019 | Expiră 04 Feb 2019

Reprezentant vanz. cafea HoReCa/Office- Best Coffee-Bv,VL

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta relevanta pe un post similar sau domenii conexe, reprezinta un avantaj cunoasterea pietei de profil
- Abilitati de planificare, organizare, comunicare si negociere;
- Orientare catre rezultat, servicii si client;
- Dorinta de afirmare intr-o cariera de vanzari
- Flexibilitate,dinamism,spirit de initiativa
- Curaj/ curiozitate
- Permis de conducere cat.B – obligatoriu

Descrierea jobului

Obiectivele postului:
Realizarea targetului de vânzări prin vânzarea directă de produse în zona alocată.
Identificarea permanentă de noi clienți potențiali.
Creșterea cotei de piață a produselor angajatorului.

Responsabilitati:
- Indeplinirea obiectivelor lunare, de către clientii directi
- Incasarea valorii produselor livrate
- Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor angajatorului în zona alocată
- analiza clientilor din punct de vedere al vanzarilor si productivitatii
- Implementează acordurile cu clienţii directi
- Implementează activităţile promoţionale ale Kimbo si gestionează stocul de materiale promoţionale.
- Atinge toate obiectivele stabilite in interesul companiei;
- Implementează politica comercială a companiei;
- cunoaşte portofoliul de clienţi si persoanele de decizie
- duce la îndeplinire orice sarcina de serviciu in interesul companiei.
- întocmeşte si expediază la timp si corect rapoartele solicitate.
- comunica in scris si soluţionează prompt problemele apărute.
- Respectă Regulamentul Intern și Regulamentul de Organizare și Funcționare al angajatorului

Daca doresti sa faci parte dintr-o companie ale carei valori sunt etica, profesionalismul si orientarea catre client, atunci alatura-te companiei noastre.

Best Coffee Solutions este unicul distribuitor autorizat al Kimbo Espresso Italiano in Romania. Propune solutii la cheie - consultanta, furnizare de produse, de echipamente profesionale - pentru orice tip de locatie din domeniul HORECA si Office
Kimbo este una dintre cele mai importante companii de productie si distributie cafea in Europa cu puncte lucru deschise in peste 70 de tari.
In Romania, brandul Kimbo este unul dintre cele mai importante brandurii de comercializare a produselor de cafea pe piata HORECA, cu clientii de top in segmentul hoteluri, restaurante si cafenele
Best Coffee Solutions asigura consultanta, traininguri de specialitate, implementare de concepte si service specializat pentru echipamentele furnizate.

Expirat
Reprezentant vanz. cafea HoReCa/Office- Best Coffee-Bv,VL  -  Aquila Part Prod Com SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles