Publicat 25 Oct 2019 | Reactualizat 11 Nov 2019 | Expiră 24 Nov 2019

Reprezentant vânzari Brasov/Covasna

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 2 ani experiență în Vanzari

Candidatul ideal

Cerinte:

Experiența in vanzari minim 2 ani;
Experienta in comercializarea produselor tehnice constituie un avantaj;
Abilitati tehnice;
Cunostinte operare calculator;
Persoana ambitioasa, cu initiativa si abilitati de comunicare;
Usurinta in stabilirea de contacte noi si dezvoltarea relatiilor interpersonale pe termen lung;
Flexibilitate, spirit organizatoric si de echipa, capacitatea de a lucra independent si eficient;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Vanzarea directa de produse si servicii-tamplarie Pvc si aluminiu;
Generarea activa de clienti noi si consilierea celor existenti;
Atingerea targetelor lunare conform planului convenit;
Utilizarea documentatiei de vanzari;

Beneficii:

Posibilitatea contruirii unei cariere de succes intr-o companie in plina dezvoltare;
Training de specialitate;
Salariu fix plus o schema motivanta de bonusare;
Laptop, telefon, autoturism Skoda Rapid(poate fi folosita in interes personal);

Te asteptam in echipa noastra!

Descrierea companiei

UNIKAT®️, cand designul si tehnica se imbina perfect.

UNIKAT®️ este unul dintre cei mai importanti producători de tâmplărie PVC si aluminiu premium din centrul țării. Suntem apreciati la nivel international, datorita standardelor de calitate ale produselor si relatiilor excelente pe care echipa UNIKAT®️ le are cu partenerii.

UNIKAT®️ inseamna excelenta. UNIKAT®️ a crescut din pasiunea unei familii pentru tamplarie, pasiune care s-a dezvoltat intr-o afacere de succes. Asemenea solutiilor pe care le oferim, suntem originali si atenti la detalii. Apreciem si incurajam valoarea, pasiunea, efortul, mai ales atunci cand acestea sunt stranse in acelasi loc.

UNIKAT ®️ inseamna inovatie. Ne dorim intotdeauna sa depasim bariere, sa obtinem produse mai bune, mai frumoase, mai exclusiviste pentru ca in asta consta pasiunea…sa faci tot posibilul sa obtii constant rezultate mai bune in urma muncii tale.

UNIKAT®️ inseamna organizare. Dintr-un business mic si traditional inceput in 1978 am reusit sa crestem si sa ajungem acum, la a doua generatie, cu o suprafata de productie de peste 10.000 m2.

Compania noastra produce de la tamplarie PVC cu geam termopan de calitate superioara pana la aplicatii speciale sau produse exclusiviste.

Ne remarcam prin produsele inovative de calitate extrem de ridicata, livrari promte, flexibilitate in relatiile cu partenerii si experienta vasta de peste 15 ani in domeniu.

Reprezentant vânzari Brasov/Covasna  -  Unikat-Grup

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles