Publicat 07 Sep 2021 | Reactualizat 19 Sep 2021 | Expiră 07 Oct 2021

Reprezentant vânzări

6 posturi

Candidatul ideal

Vino în echipa Mondera Quality și descoperă pasiunea de a vinde!
Alătură-te echipei dacă:

  • Ești o persoană activă
  • Ești dornic de afirmare
  • Ești deschis la informație și îți dorești să evoluezi
  • Ești dispus să fii responsabil pentru propriile câștiguri
  • Vrei să te dezvolți profesional, să înveți lucruri noi și să faci parte dintr-o echipă în permanentă creștere și dezvoltare

Descrierea jobului

De ce ai nevoie pentru a avea succes?

  • Orientare către client
  • Bune abilități de comunicare și negociere
  • O bună gestionare a timpului
  • Abilitatea de a sintetiza informația
  • Empatia și buna înțelegere a nevoilor clienților
  • Permis de conducere (categoria B)
Ce vei primi?
  • Comision garantat, fără target impus
  • Premii și bonusuri în funcție de performanțe
  • Traininguri de specialitate
  • Vacante trimestriale în țară și în străinătate
  • Program flexibil​
  • Decontarea combustibilului
  • Schimb de experiență
  • Posibilitate de avansare- deschiderea propriului business

Suntem distribuitori autorizați ai unei companii internaționale de vânzări și marketing cu experiență de aproximativ 107 ani. Fiind o companie de vânzări, am înțeles de la bun început că oamenii sunt esențiali, iar calitatea serviciilor noastre și succesul companiei depind de performanțele echipei. De aceea, am investit permanent în programe de formare și perfecționare. Mai mult decât profesionalism la standarde ridicate, Mondera Quality înseamnă echipă. O echipă unită, bine pregătită și pasionată, ai cărei membrii împărtășesc, indiferent de nivelul ierarhic, aceleași valori și principii de business.

Reprezentant vânzări  -  Mondera Quality S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles