Publicat 15 Oct 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Reprezentant vânzări

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Cunoştinţe avansate de operare PC;
- Cunoaştințe avansate de limbă engleză. Limba bulgară sau rusă constituie avantaj;
- Experienţă anterioară în vânzări minim 1 an;
- Abilitați de comunicare, prezentare și negociere;
- Gândire pozitivă;
- Persoana energică;
- Punctualitate şi responsabilitate;
- Motivat să obțină rezultate în condiţii dinamice;
- Loialitate faţă de clienţii interni şi externi;
- Abilităţi de organizare a timpului şi sarcinilor la locul de muncă;

Descrierea jobului

Atragerea de clienți noi:
- Comunicare cu potențialii clienți la telefon, pe mail;
- Efectuarea apelurilor și oferirea de informații persoanelor intreresate de oferta SmartyKids;
- Organizare de întâlniri cu clienții potențiali;
- Organizare de prezentări;
- Participare la negocieri;
- Participare la diferite evenimente, târguri în scopul promovării serviciilor SmartyKids;
- Atingerea obiectivelor stabilite;
- Raportarea rezultatelor;
- Intocmirea de prognoze.
Clienți existenți:
- Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți;
- Analiza rezultatelor partenerilor si întocmirea de rapoarte privind rezultatele acestora.

SmartyKids este o companie şi o reţea internațională de centre educaționale pentru copii, de aritmetică mentală - franciză. Suntem prezenţi în întreaga lume, peste 320 de parteneri cu centre proprii, în 12 țări. În Bulgaria, în timp de un an şi jumătate, am deschis 45 de centre. În România, în nouă luni, ne-am extins în 15 oraşe cu 21 de centre. Avem parteneri atât în orașe mari, cât și în oraşe mici, deoarece modelul de afaceri este potrivit pentru orice tip de localitate.
SmartyKids combină cunoștințele numărătoarei antice Abac, cu cea mai recentă tehnologie (primul manual AR din România) – avem o abordare complet diferită în sfera activităţilor extra şcolare.

Expirat
Reprezentant vânzări  -  SmartyKids Global concept SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles