Publicat 16 Sep 2019 | Reactualizat 16 Oct 2019 | Expiră 16 Oct 2019

Reprezentant Vânzări

5 posturi

Candidatul ideal

Dacă te regăsești în descrierea de mai jos, ești persoana potrivită pentru noi :
► Ai o experiență de minim 2 ani în domeniul vânzărilor;
► Ești o persoană pozitivă, energică și sociabilă;
► Ai abilități excelente de comunicare și negociere;
► Ești atent(ă) la detalii si ești determinat(ă) să obții rezultate;
► Ai capacitatea de a interacționa cu orice categorie de oameni;
► Ai rezistență la stres și abilități de soluționare a problemelor;
► Cunoștințe de operare PC (Word, Excel);
► Deții permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine?
► să prospectezi și să identifici clienții potențiali din zona arondată;
► să promovezi serviciile și produsele companiei;
► să negociezi contracte pe termen lung;
► să menții o relație profesională și eficientă cu clienții din portofoliu;
► să-ți atingi obiectivele în termenele stabilite;
► să-ți coordonezi, după caz, echipele din subordine.

Ce îți oferim noi?
► pachet salarial fix consistent;
► tichete de masă;
► bonusuri de performanță consistente, nelimitate de existenta unui prag maxim;
► bonusuri de sărbători;
► bonus de recomandare;
► bonus de vechime;
► instrumente de lucru performante;
► autoturism și telefon de serviciu;
► oportunitatea de a lucra alături de un colectiv pozitiv, tânăr și orientat către performanță;
► posibilitatea dezvoltării profesionale în cadrul companiei;
► șansa de a beneficia în mod gratuit de pregătire profesională în domeniu.

SC INDPRODCOM SRL Deva este o societate cu capital privat ce activează în domeniul comerţului şi al serviciilor. Începand în anul 1992, societatea a ajuns astăzi una dintre cele mai puternice firme de vending din ţară (automate comerciale).

Reprezentant Vânzări  -  SC INDPRODCOM SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles