Publicat 17 Mai 2019 | Expiră 17 Iun 2019

REPREZENTANT VÂNZĂRI TÂMPLĂRIE/CONFECȚII PVC – SUCEAVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Teraglass angajează reprezentant vânzări profile tâmplărie/confecții PVC pentru zona Suceava.
Cerințe:

  • Studii superioare finalizate (specializări tehnice);
  • Experiența relevantă în domeniu constituie un avantaj;
  • Foarte organizat, responsabil, cu bune abilități de comunicare;
  • Cunoștințe și abilități de vânzare și negociere;
  • Orientare spre client și rezultate;
  • Pachetul MS Office;
  • Permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului

Obiective/Responsabilități :

  • Îndeplinirea obiectivelor de vânzări, conform politicii și strategiei companiei;
  • Identificarea de noi oportunități pentru creșterea vânzărilor;
  • Urmărirea și asigurarea derulării contractelor încheiate până la finalizarea acestora, inclusiv încasarea facturilor emise;

De 10 ani în domeniul producției tâmplăriei termoizolante, fabrica de uși și ferestre Teraglass activează atât pe piața internă, cât și pe piețe dezvoltate din Europa, așa cum este piața Germaniei. Competiția cu marii concurenți europeni nu a făcut decât să crească nivelul performanțelor și al calității tâmplăriei produse de Teraglass, acestea aliniindu-se cu succes normelor europene.

Expirat
REPREZENTANT VÂNZĂRI TÂMPLĂRIE/CONFECȚII PVC – SUCEAVA  -  SC TERAGLASS BISTRITA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles