Publicat 24 Jun 2019 | Reactualizat 15 Jul 2019 | Expiră 24 Jul 2019

Reprezentant vânzări - piese auto

1 post

Candidatul ideal

Ești pasionat de vânzări și te caracterizează ambiția și perseverența? Îți dorești să faci performanță în industria auto - domeniu în continuă dezvoltare?
Te așteptăm în echipa noastră dacă te regăsești în următoarele:

Ce așteptăm de la tine:

  • Să ai experiență relevantă în vânzări
  • Constituie avantaj experiența anterioară în domeniul auto
  • Să ai bune abilități de comunicare și de negociere
  • Să te caracterizeze inițiativa, perseverența și orientarea înspre rezultate
  • Să ai cel puțin studii medii finalizate, de preferat în domeniul auto
  • Să ai cunoștințe de operare PC
  • Să deții permis de conducere categoria „B”

De ce să lucrezi la noi:
  • Îți oferim un mediu de lucru primitor și colegi mereu gata să te ajute
  • Vei avea parte de un climat de lucru pozitiv, bazat pe respect
  • Vei beneficia de un pachet salarial atractiv și peste medie, acesta fiind oferit mereu la timp
  • Îți vom asigura un loc de muncă stabil și sigur
  • Vei avea la dispoziție mașină de serviciu și telefon mobil
  • O să ai oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare profesională

Descrierea jobului

Ce vei face la Bardi Auto:

  • Vei prospecta în mod constant piața în vederea identificării și abordării de potențiali clienți și oportunități de colaborare
  • Vei menține și vei dezvolta relația cu partenerii existenți
  • Vei participa la negocieri și vei fi responsabil de încheierea și monitorizarea derulării contractelor comerciale
  • Vei urmări și vei analiza evoluția pieței în zona arondată
  • Vei soluționa rapid și profesionist sesizările raportate de partenerii companiei
  • Vei gestiona responsabil politica de vânzare și de încasare a soldurilor
  • Vei urmări realizarea planului de vânzări pentru zona arondată

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic. Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră de cariere: https://bardiauto.portalcariera.ro

Reprezentant vânzări - piese auto  -  S.C. Bardi Auto S.R.L.