Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Reprezentant vânzări - HoReCa

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atitudine pozitiva, perseverenta, spirit de initiativa
Bune abilitati de vanzare, negociere, ascultare activa
Abilitati de lucru in echipa, atentie distributiva, organizat
Foarte bune abilitati de comunicare.
Experiența în vânzări în domeniul HoReCa – minim 3 ani ;
Experienta în vânzări – industria alimentară;
Permis de conducere – condiție obligatorie;
Cunoștințe de operare PC (Word, Excel);
Abilități de comunicare și persuasiune

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu cu respectarea politicii comerciale a firmei;
Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari;
Urmărește realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
Urmareste incasarea creantelor;
Preia comenzile de la clienti și se asigură de respectarea condițiilor contractuale;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii actuali;
Identificarea de noi clienti;
Negociere si incheiere contracte noi;
Monitorizeaza comenzile si rezolva sesizarile, retururi, stornari;
Ofera suport echipei, prin raspunsul la intrebarile specifice, referitoare la situatiile clientilor si prin identificarea/crearea de rapoarte relevante;

Angst este o companie românească care produce preparate din carne, oferind consumatorilor specialităţi de înaltă calitate. Toate produsele Angst sunt realizate având în vedere preocuparea pentru o alimentaţie sănătoasă. Fabrica produce preparate din carne de porc, vită, pasăre şi oaie. Reţetele întrebuinţate sunt în mare parte tradiţionale, dar şi internaţionale pentru marile restaurante cu specific, ambasade sau alte locaţii. Produsele fabricate de Angst ajung în aproape toate zonele ţării având în vedere că acestea se vând şi prin marile lanţuri de magazine, unele dintre acestea cu acoperire naţională, iar distribuţia produselor este mai concentrată în zona de sud a ţarii (sud, sud-est, sud-vest).

Expirat
Reprezentant vânzări - HoReCa  -  SC ANGST RO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles