Publicat 28 Aug 2019 | Reactualizat 25 Sep 2019 | Expiră 28 Sep 2019

Reprezentant vânzări- divizia Camioane

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce așteptăm de la tine:

  • Experiență în vânzări, preferabil în comercializarea pieselor de schimb pentru camioane și remorci.
  • Cunoașterea mediului concurențial și de afaceri pe zona arondată.
  • Excelente abilități de comunicare și de negociere.
  • Capacitate de analiză și sinteză, atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lua rapid decizii.
  • Motivat, entuziast și cu dorința de dezvoltare profesională și personală.
  • Studii superioare/ medii.
  • Cunoștințe operare PC ( Microsoft Word, Excel, Outlook).
  • Permis de conducere categoria „B”.

Descrierea jobului

Ne dorim ca noul nostru coleg să:

  • Asigure realizarea și implementarea strategiei de vânzare a produselor companiei - divizia camioane și semiremorci.
  • Dezvolte parteneriate de lungă durată și la standarde ridicate.
  • Identifice și să contacteze potențiali clienți în vederea ofertării, negocierii și încheierii contractelor comerciale.
  • Propună condiții comerciale pentru clienții alocați, în concordanță cu politicile comerciale ale companiei.
  • Gestioneze responsabil politica de vânzare și de încasare a soldurilor.
  • Monitorizeze concurența în mod constant și să transmită în timp util informații relevante către conducerea companiei.
  • Implementeze, promoveze și să supravegheze derularea campaniilor promoționale.
  • Să lucreze în echipă și să păstreze o atitudine pozitivă față de colegi și parteneri.
De ce să lucrezi la noi:
  • Îți oferim un mediu de lucru stimulativ și profesionist într-o companie cu tradiție în domeniul automotive.
  • Vei avea parte de un climat de lucru pozitiv, bazat pe echitate și pe respect.
  • Vei beneficia de un pachet salarial motivant (direct proporțional cu rezultatele muncii tale), acesta fiind oferit mereu la timp.
  • Îți vom asigura un loc de muncă stabil și sigur.
  • Vei avea la dispoziție mașină de serviciu, telefon mobil.
  • O să ai oportunitatea dezvoltării carierei și de avansare profesională.

Cu un istoric de peste o sută de ani în industria auto, Bardi Auto reprezintă încredere și calitate superioară. Oferta noastră variată de soluții, calitatea serviciilor prestate și echipa de specialiști au făcut posibil ca astăzi să fim un jucător important în segmentul de piese auto. Datorită ascensiunii înregistrate de companie, rețeaua noastră comercială și numărul angajaților crește sistematic (+800 de salariați și 47 de reprezentanțe Bardi Auto în România). Considerăm că asigurarea serviciilor la cele mai înalte standarde se poate realiza doar cu oameni calificați, motiv pentru care prioritatea noastră este de a oferi fiecărui coleg un mediu de lucru plăcut, siguranța și stabilitatea locului de muncă, motivare financiară și dezvoltare pe plan profesional și personal.

Pentru mai multe informații puteți vizita pagina noastră de cariere: https://bardiauto.portalcariera.ro

Expirat
Reprezentant vânzări- divizia Camioane  -  S.C. Bardi Auto S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles