Publicat 20 Iul 2021 | Reactualizat 17 Aug 2021 | Expiră 20 Aug 2021

Reprezentant teritorial vânzări

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie să fie din toate câte-un pic: un om prezentabil, mereu proaspăt, foarte bine organizat, o persoană degajată şi sociabilă, care comunică uşor şi negociază fără probleme. Căutăm pe cineva responsabil, conştiincios şi loial firmei noastre, implicat şi dedicat muncii pe care o depune, o persoană care îşi regăseşte efortul în rezultate.

Descrierea jobului

Cautăm reprezentanţi vânzări pentru judeţele Prahova, Maramureş, Bihor şi Satu Mare.
Pachetul salarial cuprinde salariu fix şi bonusuri de performanţă. Se oferă maşină de serviciu, telefon şi laptop. Mediul de lucru este plăcut şi motivant. Experienţa în vânzări nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj.

- Extinderea portofoliului de clienți prin identificarea și contactarea potențialilor clienți;
- Promovarea și vânzarea produselor firmei prin câştigarea încrederii clienţilor;
- Menţinerea unei relaţii bune cu clienţii, atât din punctul de vedere al vânzării produselor şi al încasării plăților, cât şi în vederea unor colaborări ulterioare;
- Monitorizarea informațiilor referitoare la evoluția pieței și informarea conducerii firmei în legătură cu schimbările intervenite pe piață;
- Întocmirea de rapoarte și trimiterea lor la termenele stabilite.
- Experința anterioară în domeniu constituie avantaj;
- Foarte bune abilități de negociere și de comunicare;
- Tenacitate și rezistență la stres;
- Cunoștințe de operare PC;
- Permis de conducere categoria B;

Ce oferim

- pachet salarial atractiv;
- laptop, mașină și telefon de serviciu;
- bonusuri la final de an, la final de lună, la final de campanie în funcţie de vânzări;
- posibilitatea de a câştiga titlul de reprezentantul de vânzări al anului în echipa noastră.
-posibilitate de avansare

Editura Kreativ se ocupă cu editarea de reviste și cărţi pentru copii și este prezentă pe plan național, beneficiind de aprecierea cumpărătorilor datorită calității produselor sale.

Expirat
Reprezentant teritorial vânzări  -  Editura Kreativ

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles