Publicat 13 Mai 2019 | Reactualizat 10 Iun 2019 | Expiră 13 Iun 2019

Reprezentant teritorial de vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
• Studii medii/superioare,
• Min. 2 ani experienţă în vânzări
• Abilităţi de comunicare si negociere
• Orientarea către clienţi
• Integritate şi corectitudine
• Cunoştinţe de operare calculator (pachet MSOffice )
• Permis de conducere, cat B.
• Consecvenţă în declaraţii şi acţiuni
• Concentrare pe rezultate
• Iniţiativă
• Implicare în muncă
• Dinamism
• Abilităţi de organizare
• Negociere
• Abilităţi bune de comunicareCunoasterea limbii Engleze constituie avantaj

Descrierea jobului

Cautam reprezentant teritorial de vanzari pentru zona de Vest.

Principalele responsabilităţi:
• Identifica si contacteaza potentiali parteneri pentru vanzarea pachetelor de asistenta rutiera A24 Assistance 24;
• Efectuează deplasări regulate în județele arondate în vederea identificării partenerilor potențiali.
•Acorda asistenta tehnic si comercial partenerilor;
•Negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
• Dezvoltă şi menţine excelente relaţii pe termen lung cu clienții companiei.
• Analizează în detaliu nevoile clienţilor, pentru a le propune soluţia cea mai potrivită.
• Intocmeste raport saptamanal de activitate / plan pentru saptamana urmatoare;

BENEFICII:
• Salariu fix;
• Comision din vanzari;
• Masina de serviciu, Telefon, Laptop.

A24 ROAD PATROL este o companie de asistența rutieră cu acoperire naționala și internațională, pe întreg spațiul european.

Expirat
Reprezentant teritorial de vanzari  -  SC A24 ROAD PATROL SRL