Publicat 09 Mar 2017 | Reactualizat 06 Apr 2017 | Expiră 10 Apr 2017

Reprezentant tehnic

5 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent de inginerie, persoana serioasa, responsabila, activa, capabila sa-si organizeze echipa de lucru.

Descrierea jobului

-supraveghere regim chimic si conditionare a apei in cazanele de abur si intretinere regim chimic in turnurile de racire, sisteme inchise si epurare apa
-efectuarea analizei apei (pH, conductivitate, duritate, alcalinitate, cloruri, sulfaţi, etc.);
-alegerea tehnologiei de tratare a apei în funcţie de analiza apei;
-dimensionarea instalaţiilor de: declorinare, dedurizare, osmoză inversă în funcţie de tehnologia aleasă;
-întocmirea ofertei de preţ pentru instalaţiile tehnologice
-vor intocmi documentatia tehnica beneficiind de training tehnic si suport permanent din partea partenerilor externi

Expert in mentenanta industriala, compania isi largeste aria de activitate in Romania. O echipa dinamica si profesionista propune clientilor sai solutii ingineresti creative si practice.
Divizia de tratare a apelor a unei companii cu traditie, ofera solutii integrate de mentenata industriala, de la produse de intretinere pana la solutii de tratare a apelor industriale.

Expirat
Reprezentant tehnic  -  s.c. rora consing s.r.l.