Reprezentant Tehnic Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Experienta de minim un an in vanzari directe / door to door / e-commerce
- Cunostinte despre sisteme de securitate, sisteme electronice, tehnice in general
- Abilitati de organizare, orientare spre rezultate
- Rezultate masurabile dovedite anterior

Descrierea jobului

Job-ul presupune ofertarea si vanzarea produselor comercializate la clientii finali, in constructii noi etc. dar si a serviciilor de instalare si mentenanta.
Printre sistemele comercializate pentru care asiguram si montarea/ punere in functiune si mentenanta, sunt:
- sisteme de interfonie
- sisteme de detecție la efracție
- echipamente pentru supraveghere video analogice si digitale
- echipamente de control acces și încuietori electrice
- automatizari pentru porți
- sisteme de aer conditionat, climatizare si purificare
- sisteme automate pentru case "inteligente"

Global Security Sistem este o companie de top in domeniul securitatii si al situatiilor de urgenta din Romania, de peste 20 de ani, extinsa la nivel national, insumand peste 1000 de angajati. Ofera mediu de lucru stabil, profesional, legal, cu sanse reale de invatare si promovare. www.globalsecurity.ro

Publicat 28 Iul. 2022 Expiră 27 Aug. 2022