Publicat 28 Mai 2020 | Expiră 28 Iun 2020

Reprezentant tehnic - utilaje agricole

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • calitati excelente de comunicare si negociere;
  • experienta in vanzari directe;
  • cunostinte bune operare PC;
  • cunostinte in domeniul utilajelor agricole;
  • cunostinte de limba engleza - nivel mediu;
  • permis de conducere cat. B;
  • disponibilitate la deplasari;
  • persoana organizata

Avantaj:
  • experienta in vanzarea utilajelor

Descrierea jobului

  • administreaza si dezvolta portofoliul de clienti;
  • prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale societatii;
  • stabileste si participa la intalnirile cu clientii;
  • participa la negocieri, monitorizeaza derularea contractelor;
  • cunoaste temeinic caracteristicile produselor comercializate;
  • urmareste realizarea planului de vanzari
  • propune, participa si se implica activ in actiuni de promovare (ex: organizarea de demonstratii in teren, expozitii)

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 12 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.

Expirat
Reprezentant tehnic - utilaje agricole  -  SC MUNAX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles