Publicat 10 Feb 2017 | Reactualizat 24 Feb 2017 | Expiră 13 Mar 2017

Reprezentant tehnic si de vanzari

CONFIDENTIAL
5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 3 ani experiență în Inginerie, Vanzari, Productie

Candidatul ideal

-experienta in vanzarea de produse de uz industrial
-spirit ingineresc
-abilitati de comunicare si negociere
-capacitate de organizare si dinamism
-disponibilitate la deplasari
-carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei in zona desemnata
-mentinerea si dezvoltarea parteneriatului multiservicii cu clientii
-negocierea si supervizarea contractelor in derulare

Beneficii:
-pachet financiar motivant
-training si asistenta profesionala pe tot parcursul activitatii
-posibilitatea dezvoltarii personale

Expert in mentenanta industriala ofera produse de intretinere destinate domeniului mecanic, electric, industriei alimentare si tratarii apelor industriale, o echipa dinamica si profesionista ce propune clientilor sai solutii ingineresti creative si practice.

Reprezentant tehnic si de vanzari  -  CONFIDENTIAL

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă