Publicat 03 Ian 2019 | Reactualizat 11 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Reprezentant tehnic si comercial

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-ar placea sa te cunoastem daca:

  • Ai pasiune si indemnare pentru domeniul tehnic
• esti o persoană pro-activă, orientată către client și către rezultate, capacitate de a evalua şi a lua decizii tehnice,
• ai abilități de operare a calculatorului,
• ai carnet de conducere categoria B,
  • Esti dispus la deplasari periodice in tara.
• cunosti o limba străina de circulație internațională, preferabil limba engleză.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI

Instalarea purificatoarelor de apa in locatia specificata de client;
Schimabarea filtrelor si igienizarea purificatoarelor de apa .
Incasarea contravalorii actiunilor de service efectuate.

• asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de client cu privire la utilizarea echipamentului.,
• efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare echipamentelor ,precum si schimbarea periodica a consumabilelor , respectiv a filtrelor de apa cu care echipamentele sunt dotate.
• asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora,
• localizează și diagnostichează corect defectul echipamentului; stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii.

Beneficii:

posibilitatea de dezvoltare profesională,
lucrul intr-o echipă tânară, energică și focusată pe atingerea obiectivelor,
Oportunități de training atat în țară cât și în străinătate,
Telefon, mașină de serviciu full time.
Salariu motivant.

Dabtech este unic importator si distribuitor in Romania al purificatoarelor de apa marca DABTECH.
DABTECH va ajuta sa va consumati propria sursa de apa pe care o puteti purifica cu ajutorul sistemului performant purificare , format din 4 filtre .
Cu ajutorul functiilor de racire si incalzire cu care sunt dotate majoritatea purificatoarele DABTECH , puteti consuma apa la temperatura dorita.

Expirat
Reprezentant tehnic si comercial  -  Dab Technology Srl