Reprezentant tehnic/comercial

Sc Rubio Trading & Consulting SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Minim studii medii
- Minim 2 ani experienta in vanzari (in domeniul industrial constituie avantaj)
- Domiciliul stabil în Brasov, sau împrejurimi
- Engleză - Cunoștințe de bază (constituie avantaj)
- Persoană dinamică, riguroasă
- Interes și capacitate de asimilare a cunoștințelor tehnice
- Abilități de comunicare și negociere
- Capacitate bună de organizare, planificare și gestionare a activităților
- Abilitate de lucru în echipă
- Orientare spre rezultat
- Cunoștințe PC ( MS Office, browsere web - constituie avantal)
- Disponibilitatea de a călători frecvent în teritoriu

Descrierea jobului

Responsabilități
- Prospectarea și identificarea potențialilor clienți din zona arondată
- Promovarea produselor și serviciilor companiei, identificarea necesităților
- Preluarea comenzilor de la clienți
- Menținerea unor relații profesionale și eficiente cu clienții din portofoliul existent
- Urmărirea încasărilor, completarea formularelor interne
- Atingerea obiectivelor în termenele stabilite

Beneficii:
Pachet salarial atractiv, bonus uri, tichete de masa
Masina de service
Telefon de service
Laptop

Compania noastră este o societate comercială germano-română cu sediul în Arad. Înființată inițial cu scopul de a facilita accesul companiilor occidentale la piața românească, SC RUBIO TRADING & CONSULTING SRL a devenit un furnizor de servicii la nivel național, cunoscut în industrie. Astăzi, compania noastră este parteneră de afaceri cu unități de renume din toată țara.

Publicat 7 Oct. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.