Publicat 24 Sep 2019 | Reactualizat 24 Oct 2019 | Expiră 25 Oct 2019

Reprezentant Tehnic Comercial - Piese de Schimb

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-calitati excelente de comunicare si negociere;
-simt comercial;
-cunostinte bune operare PC;
-interes pentru tehnici agricole;
-minima experienta in agricultura sau activitati conexe
-permis de conducere cat. B;
-disponibilitate la deplasari;

Avantaj:
-experienta in vanzarea pieselor de schimb si/sau a utilajelor agricole

Descrierea jobului

Indeplinirea independenta a sarcinilor de serviciu primite de la seful ierarhic superior

Infiintata in 2003, MUNAX este o companie cu capital strain privat care are ca principalale activitati comercializarea utilajelor agricole, furnizarea pieselor de schimb si service.

Cele 12 puncte de lucru, uniform distribuite pe intreg teritoriul Romaniei, asigura legatura permamenta cu clientii din agricultura si din alte domenii.

Expirat
Reprezentant Tehnic Comercial - Piese de Schimb  -  SC MUNAX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles