Reprezentant tehnic comercial(aparatura medicala)

NEWMEDICS COM SRL - 1 poziție
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii superioare
  • Experienta minima in vanzari de 1 an
  • Permis de conducere - categoria B
  • Disponibilitate deplasari interne
  • Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Powerpoint, Internet)
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj

Descrierea jobului

Descrierea postului:
  • Promovarea aparaturii medicale (domeniu pneumologie si somnologie), vanzarea si instalarea acesteia la sediul clientului
  • Intocmirea de oferte pentru clientii firmei
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii si urmarirea derularii contractelor cu acestia
  • Participarea la diverse intalniri, traininguri, congrese, conferinte
  • Imbunatatirea continua a portofoliul de clienti prin prospectarea continua a pietei
  • Organizeaza si arhiveaza documentele aferente activitatii desfasurate

Beneficii:
  • Prime in functie de performante si evaluarile anuale
  • Mediu de lucru dinamic
  • Cursuri de instruire si perfectionare profesionala
  • Masina, laptop, telefon

NewMedics Com S.R.L. este o societate comercială Română cu capital german, înființată în anul 2003, cu activitate de import și distribuție aparatură medicală, specializată în aparatură de diagnostic respirator / cardio-pulmonar, somnologie și terapie respiratorie. Pentru produsele comercializate, oferim toate serviciile necesare utilizării aparaturii în condiții optime: instalare/punere în funcțiune (dacă este cazul), instructaj și suport tehnic, service în garanție și post-garanție.

NewMedics Com S.R.L. este distribuitor unic/ autorizat pentru România al mai multor mărci de prestigiu la nivel internațional între care se numără CareFusion (mărcile Jaeger, MicroMedical, Vyntus), Trudell Medical International, Covidien, Breas, Fisher&Paykel și DeVilbiss.

www.newmedics.ro
Publicat 2 mai 2022 Reactualizat 30 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos