Reprezentant tehnic comercial / Agent vanzari

BRAMMER ROMANIA SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Abilitati generale:

Abilitati de comunicare si de lucru in echipa
Computer skills: Microsoft Outlook, Microsoft Word si Excel,
Capacitate de a analiza si a rezolva probleme
Atitudine proactiva si flexibilitate in gandire
Capacitate de asimilare si procesare rapida a informatiilor
Rezistenta la stres
Abilitati de negociere
Disponibilitate pentru deplasări

Descrierea jobului

- Dezvoltarea relațiilor cu clientii existenți si identificarea potențialilor clienți
- Consilierea clientului in vederea identificarii si propunerii solutiilor optime
- Promovarea gamelor de produse si servicii din portofoliul companiei
- Urmarirea ofertelor si comenzilor
- Analiza continua a competiţiei, a pieţei si identificarea oportunitatilor comerciale
- Negocierea conditiilor comerciale
- Programarea vizitelor si intocmirea rapoartelor aferente
- Propuneri privind măsurile de promovare a produselor din portofoliul companiei
- Experienta similara

Societatea comerciala Brammer Romania S.R.L., a fost infiintata din dorinta de a veni in sprijinul sectoarelor de productie alimentara si industriala cu servicii, echipamente si consumabile variate, menite sa satisfaca nevoile acestora concomitent cu reducerea costurilor de mentenanta.

Avand o bogata experienta in implementarea sistemelor de intretinere predictiva si cu dorinta permanenta de perfectionare, suntem convinsi ca prin depunerea tuturor eforturilor de a oferi produse si servicii de calitate la un pret absolut competitiv, putem satisface pana si cel mai exigent client.

Publicat 8 Iun. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.